Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!
Včeličky
Paní učitelky Marie Holíková, Jana Losinecká a Petra Zdeňková
asistentka pedagoga Eva Hlavová

Jsme pilné a chytré “Včeličky”, kluci a holky, kteří se už těší do školy. Jsme zvídaví a chceme poznávat přírodu kolem nás a její tajemství. Společně si budeme hrát a prožívat společná dobrodružství. Budeme se seznamovat se svými právy a povinnostmi.
Budeme pracovat podle stejného TVP jako u našich kamarádů - Soviček.
- Podle názvu vzestupně
- Podle názvu sestupně
- Podle data zveřejnění vzestupně
- Podle data zveřejnění sestupně
Děkujeme za krásný rok
Vloženo: 21:30
Zobrazeno: 20×
Milé děti a vážení rodiče,
nastal čas rozloučení s našimi předškoláčky, přejeme, jim ať je pro ně škola místem radosti a nových přátelství. Vykročte do ní s odvahou! Rodičům, děkujeme za důvěru a skvělou spolupráci. Před námi jsou prázdniny plné hraní a sluníčka! Užijte si je dosyta, odpočiňte si a nasbírejte spoustu nových sil. A na vás ostatní se budeme po prázdninách ve školce zase moc těšit!
Všem vám přejeme krásné, slunné prázdniny plné nezapomenutelných zážitků.
Vaše učitelky
Dopravní hřiště
Vloženo: 21. června v 22:59
Zobrazeno: 23×
Naše nové dopravní hřiště dostalo značení, přechody i rovnou a přerušovanou čáru. Konečně jsme vyvezli motokáry a odsrkovadla a užili si jízdu i dopravní pravidla.
Projekt od vajíčka ke slepičce
Vloženo: 21. června v 22:38
Zobrazeno: 22×
Včeličky se letos naučily, jak se z vajíčka vylíhne kuřátko a jak z něj vyroste slepička nebo kohoutek. Od líhně přes umělou kvočnu k malému kurníčku až na dvoreček. A projekt je u konce, z pěti kuřátek nám vyrostli čtyři kohoutci a jedna slepička a přestěhovali se na dvorečky, kde mají dostatek místa a péče. Přejeme jim krásný slepičí život. A ještě velké poděkování patří Rozárce Kochové a její mamince, které se o ně pomáhaly starat, když ve školce nikdo nebyl - večer a o víkendech. Děkujeme.
Kozičky ve školce- edukativní a zážitkový program
Vloženo: 21. června v 21:55
Zobrazeno: 23×
V pondělí 15.6. přijelo do školky auto a z něho vystoupily čtyři kozičky. Ukázaly nám co jedí, jak žijí, viděli jsme i dojení mléka, dále nám ukázaly, že se dobře učí, dokonce i tancují. Byla s nimi legrace.
ZOO Jihlava
Vloženo: 16. června v 23:23
Zobrazeno: 63×
V úterý 16.6. jsme se vypravili na výlet do ZOO Jihlava. Počasí nám přálo, nálada byla skvělá, zvířátka se nám moc líbila a celý den byl moc povedený.
Rozloučení s předškoláky 2026
Vloženo: 16. června v 22:34
Zobrazeno: 102×
Ve čtvrtek 11.6. jsme se slavnostně rozloučili s budoucími prvňáčky. Děti předvedly vystoupení o tom, jak ten čas letí, maminky a tatínkové již tradičně zatančili se svými dětmi a bylo to velmi milé a dojemné. Tentokrát se zapojili také deváťáci a obrazně vyprovodili naše předškoláčky na cestu do školy. Všem, kteří se zúčastnili a byli tento den s námi moc DĚKUJEME! Zároveň děkujeme paní Kochové za upečení nádherných a velice chutných dortů.
Heroland
Vloženo: 3. června v 20:50
Zobrazeno: 81×
Děti si užily krásný den plný pohybu, her a zábavy na dětském hřišti Heroland. Vyzkoušely si nejrůznější prolézačky, skluzavky, houpačky i další atrakce, které jim přinesly spoustu radosti a zážitků.
Mezi dinosaury
Vloženo: 13. května v 23:15
Zobrazeno: 115×
Výlet do Dino live v Praze se opravdu vyvedl. Cesta nám rychle uběhla a procházka mezi dinosaury byla trochu dobrodružná, trochu kouzelná, ale určitě plná zážitků, her a fantazie. Oběd nám moc chutnal a chodící dinosaurus nás příjemně překvapil a potěšil.
Divadlo Kolín
Vloženo: 2. května v 22:13
Zobrazeno: 110×
V pondělí jsme se krásně nastrojili a vyrazili do Kolína do divadla. Kubula a Kuba Kubikula nás pobavili a my jsme si užili slavnostní atmosféru.
Pozvánka pro maminky
Vloženo: 2. května v 19:29
Zobrazeno: 95×
Srdečně vás zveme na besídku, kterou si pro vás děti připravily. Těšíme se na vás ve středu 6.května, v 15 hodin.
Předposlední plavání
Vloženo: 30. dubna v 8:35
Zobrazeno: 117×
Plavání našich dětiček pomalu končí. Je znát, že si děti vodu naplno užívají a zároveň, že dělejí velké pokroky.
Sovičky a Včeličky pomáhají přírodě - DEN ZEMĚ
Vloženo: 28. dubna v 22:56
Zobrazeno: 130×
Naše třídy Soviček a Včeliček se společně vydaly na dobrodružnou výpravu za čistou planetou. V rámci projektu jsme se zapojili do sbírání odpadků v okolí a pomohli jsme tak přírodě kolem nás. Během této akce jsme si povídali o tom, jak odpad třídit a proč je důležité třídit. Děti se zapojily s nadšením a velkou chutí pomáhat. Ukázaly, že i malé ručičky dokážou velké věci. Díky nim je naše okolí zase o něco krásnější. JSME HRDÍ NA NAŠE MALÉ OCHRÁNCE PŘÍRODY! <3
Divadlo Kolín
Vloženo: 20. dubna v 10:55
V pondělí 27. dubna 2026 jedou děti z oddělení Sovičky a Včeličky do divadla v Kolíně.
Naše kuřátka
Vloženo: 18. dubna v 22:33
Zobrazeno: 154×
Už víme, jak vzniká život. Dali jsme společně vajíčka do líhně, 21 dní pozorovali a drželi palce kuřátkům, aby se v pořádku vylíhla. Každý den jsme si na obrázku prohlíželi, jak to ve vajíčku vypadá a těšili se. A hurá, kuřátka se vylíhla! Máme radost a teď se musíme starat.