Koťata

Paní učitelky Petra Zdeňková, Lucie Najbertová a Iva Buchtová

Jsme jako hravá koťata, rádi si hrajeme a dovádíme, vyprávíme si, zpíváme a malujeme. Budeme se společně seznamovat se zákonitostmi přírody a okolního světa. Společně si nastavíme pravidla chování a vytvoříme tak partu prima dětí.

ZOO Jihlava

Lucie Najbertová

Vloženo: 10:08

Besídka pro maminky

Vloženo: 16. květen v 19:56

V úterý 14. května 2019 uspořádaly děti z Koťátek besídku nejen pro maminky.

U policie

Vloženo: 15. květen v 23:16

V útery 15. 5. jsme strávili zajímavé dopoledne na oddělení místní Policie Zbraslavice. Děti se dozvěděly jak pracuje Policie, vyzkoušely si pouta, potěžkaly si policejní pistoli, podívaly se do policejní cely, Nakonec si poseděly v policejním autě. Děkujeme všem, kteří se nám věnovali a s trpělivostí vše dětem vysvětlovali.

U policie 2

Vloženo: 15. květen v 22:32

Smysly zvířat

Vloženo: 4. duben v 20:43

V pátek 29.března nám do školky přijela návštěva ze Záchranné stanice Žleby. V originální přednášce "Smysly zvířat" dětem představili poutavým způsobem to, jaké výjimečné dovednosti používají zvířata ve volné přírodě k tomu, aby si obstarala potravu a sama se co nejlépe ubránila nebezpečí a nástrahám divočiny. Děti si během programu prohlédly ochočená a přátelská zvířátka (ježka, potkana, hada, netopýra, poštolku, sovu) a velmi se jim tato přednáška líbila.

Vánoční nadílka

Vloženo: 31. leden

Hrátky ve sněhu

Vloženo: 31. leden

Vloženo: 30. prosinec 2018

Dne 18. prosince 2018 v Koťátkách proběhla vánoční "Mikulášská nadílka".
Peklo Čertovina

Vloženo: 11. prosinec 2018

Výlet do za čerty byl moc fajn a i přes počáteční obavy jsme si ho skvěle užili. Podívali jsme se, jak vypadá život v pekle, navštívili pekelnou školu, trapírnu i samotného Lucifera a ochutnali dobroty v pekelné kuchyni. Žádný hříšník se mezi námi však nenašel, takže jsem se všichni zdárně vrátili zpět do školky.
Mikulášská nadílka

Vloženo: 10. prosinec 2018