Včeličky

Paní učitelka Bc. Sandra Havlínová

Jsme jako pilné včeličky, kluci a holky, kteří se už těší do školy. Jsme zvídaví a chceme poznávat přírodu kolem nás a její tajemství. Společně si budeme hrát a prožívat společná dobrodružství. Budeme se seznamovat se svými právy a povinnostmi.

Budeme pracovat podle stejného TVP jako u našich kamarádů - Soviček.

Dárky pod stromečkem

Vloženo: 18. prosince 2020 v 9:15

PODZIM U VČELIČEK

Sandra Havlínová

Vloženo: 5. listopadu 2020 v 19:55

Distanční výuka II.část

Zdena Vavřínová

Vloženo: 29. října 2020 v 18:01

Zde najdete ještě několik námětů na procvičování s dětmi, a také pár nápadů, jak Vaše děti zabavit.

Distanční výuka

Vloženo: 26. října 2020 v 16:26

Vzhledem k současnému stavu a vladním nařízením Vám v rámci distanční výuky nabízíme materiály ke stažení na procvičování grafomotoriky a matematické pregramotnosti. Dále přikládáme několik odkazů na užitečné a vzdělávací aktivity pro děti. Dle situace budeme průběžně přidávat další materiály. Děkujeme za spolupráci.