Včeličky

Paní učitelky Mgr. Zdeňka Vavřínová

Jsme pracovité děti, jako pilné včeličky. Budeme se zábavnou formou připravovat na školu, společně s paní učitelkou se budeme věnovat našim individuálním potřebám. Společnými silami si nastavíme hranice chování v naší partě.

Budeme pracovat podle stejného TVP jako u našich kamarádů- Soviček.

Poslední den ve školce

Vloženo: 2. červenec v 22:04

V pátek 28.6. jsme se se slzami v očích loučili s dětmi, které nám odchází do první třídy. Byl to krásný, pohodový rok, plný příjemných a veselých zážitků s bezvadnou partou dětí. Bylo nám s Vašimi dětmi dobře a bude se nám po nich stýskat. Děkujeme moc za krásné dárky a květiny. Přejeme Vám, i Vašim dětem sluncem provoněné prázdniny a dětem hodně úspěchů v první třídě.

Rozloučení na mlýně

Vloženo: 2. červenec v 21:50

Ve středu 26.6. jsme vyrazili na mlýn Pančava. Slavnostně jsme se zde rozloučili s dětmi, které odchází do první třídy. Všichni společně jsme si dali zmrzlinový pohár, poté jsme budoucím prvňáčkům předali přívěšky "moudré sovičky" a všichni si pohráli. Na cestu zpět pro nás přijel autobus a ještě nás provezl Oborou Čihadlo, kde jsme viděli jeleny, daňky a laně s koloušky.

Rozloučení s předškoláky - videa

Lucie Najbertová

Vloženo: 26. červen v 20:34

Heroland

Vloženo: 24. červen v 1:10

Ve středu 19.6.jsme strávili krásné dopoledne v Herolandu na Březové.

Rozloučení s předškoláky - šerpování

Vloženo: 20. červen v 9:18

Rozloučení s předškoláky - tanečky s rodiči

Vloženo: 20. červen v 1:02

Již tradicí se staly tanečky tatínků a holčiček a maminek s kluky. Poctivě chodili na zkoušky a výsledek byl úchvatný. Vy i Vaše děti budete mít krasnou vzpomínku. Děkujeme!

Rozloučení s předškoláky - tanečky

Vloženo: 20. červen v 0:45

Rozloučení s předškoláky

Vloženo: 20. červen v 0:03

Ve čtvrtek 23.6. jsme se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky, budoucími prvňáčky. Dětem představení povedlo a všem se líbilo.

Zpíváme maminkám - Centrin Zruč.n.S.

Vloženo: 23. květen v 14:36

Ve středu 15.5. jsme vyrazili zatančit babičkám a dědečkům do Centrinu do Zruče nad Sázavou. Dodatečně jsme tak i s nimi oslavili Den matek.

Parníkem po Vltavě

Vloženo: 22. květen v 23:43

Ve středu 22.5. jsme se vydali na výlet do Prahy na parník. Od rána hojně pršelo a vyjížděli jsme plni rozpaků. Před Prahou jako na objednání pršet přestalo. Plavbu parníkem jsme si užili, zamávali jsme okolním lodím, turistům na Karlově mostě, poznali jsme Pražský hrad a v dálce jsme viděli Petřín. Po cestě domů za Prahou opět začalo pršet. Prostě výlet se vydařil a bylo nám fajn.

Maminkám k svátku

Vloženo: 21. květen v 14:45

V úterý 14.5. jsme popřáli našim maminkám k svátku. Všechno nejlepší, maminky!

U policie

Vloženo: 15. květen v 23:12

V útery 15. 5. jsme strávili zajímavé dopoledne na oddělení místní Policie Zbraslavice. Děti se dozvěděly jak pracuje Policie, vyzkoušely si pouta, potěžkaly si policejní pistoli, podívaly se do policejní cely, Nakonec si poseděly v policejním autě. Děkujeme všem, kteří se nám věnovali a s trpělivostí vše dětem vysvětlovali.

U policie 2

Vloženo: 15. květen v 22:31

U hasičů - pokračování

Vloženo: 2. květen v 22:37

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ U HASIČŮ

Vloženo: 2. květen v 22:30

Ve čtvrtek po plavání jsme vyrazili na Den otevřených dveří u Hasičů Kutná Hora. Zhlédli jsme ukázku vyprošťování z vozidla, hašení požáru, slaňování, přílet vrtulníku a záchrannou akci. Děti si vyzkoušely chůzi po lávce, prohlédly si hasičská auta a dokonce se podívaly i do vrttulníku. Domů jsme přijeli plní krásných zážitkůa dojmů.

Výlet - Staré hrady III.část

Vloženo: 23. duben v 18:17

Ve středu 17.4. jsme se vydali za krásného počasí na výlet do Starých hradů. Prohlédli jsme si pohádkové sklepení a pohádkovou půdu, naučili se létat na koštěti a také se skamarádili s místními zvířátky. Celý výlet byl moc fajn a moc jsme si ho užili.

Výlet - Staré hrady II.část

Vloženo: 23. duben v 18:01

Výlet - Staré hrady

Vloženo: 23. duben v 16:38

Červený kříž II.část

Vloženo: 22. duben v 16:46

Červený kříž

Vloženo: 22. duben v 16:44

V úterý 9.4. navštívil děti z oddělení Sovičky a Včeličky Červený kříž s besedou První pomoci. Dětem se beseda velice líbila, dozvěděly se mnoho užitečných informací a některé metody si mohly i samy vyzkoušet.