Včeličky

Paní učitelky Mgr. Zdeňka Vavřínová

Jsme pracovité děti, jako pilné včeličky. Budeme se zábavnou formou připravovat na školu, společně s paní učitelkou se budeme věnovat našim individuálním potřebám. Společnými silami si nastavíme hranice chování v naší partě.

Budeme pracovat podle stejného TVP jako u našich kamarádů- Soviček.

Zpíváme maminkám - Centrin Zruč.n.S.

Vloženo: včera v 14:36

Ve středu 15.5. jsme vyrazili zatančit babičkám a dědečkům do Centrinu do Zruče nad Sázavou. Dodatečně jsme tak i s nimi oslavili Den matek.

Parníkem po Vltavě

Vloženo: 22. květen v 23:43

Ve středu 22.5. jsme se vydali na výlet do Prahy na parník. Od rána hojně pršelo a vyjížděli jsme plni rozpaků. Před Prahou jako na objednání pršet přestalo. Plavbu parníkem jsme si užili, zamávali jsme okolním lodím, turistům na Karlově mostě, poznali jsme Pražský hrad a v dálce jsme viděli Petřín. Po cestě domů za Prahou opět začalo pršet. Prostě výlet se vydařil a bylo nám fajn.

Maminkám k svátku

Vloženo: 21. květen v 14:45

V úterý 14.5. jsme popřáli našim maminkám k svátku. Všechno nejlepší, maminky!

U policie

Vloženo: 15. květen v 23:12

V útery 15. 5. jsme strávili zajímavé dopoledne na oddělení místní Policie Zbraslavice. Děti se dozvěděly jak pracuje Policie, vyzkoušely si pouta, potěžkaly si policejní pistoli, podívaly se do policejní cely, Nakonec si poseděly v policejním autě. Děkujeme všem, kteří se nám věnovali a s trpělivostí vše dětem vysvětlovali.

U policie 2

Vloženo: 15. květen v 22:31

U hasičů - pokračování

Vloženo: 2. květen v 22:37

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ U HASIČŮ

Vloženo: 2. květen v 22:30

Ve čtvrtek po plavání jsme vyrazili na Den otevřených dveří u Hasičů Kutná Hora. Zhlédli jsme ukázku vyprošťování z vozidla, hašení požáru, slaňování, přílet vrtulníku a záchrannou akci. Děti si vyzkoušely chůzi po lávce, prohlédly si hasičská auta a dokonce se podívaly i do vrttulníku. Domů jsme přijeli plní krásných zážitkůa dojmů.

Výlet - Staré hrady III.část

Vloženo: 23. duben v 18:17

Ve středu 17.4. jsme se vydali za krásného počasí na výlet do Starých hradů. Prohlédli jsme si pohádkové sklepení a pohádkovou půdu, naučili se létat na koštěti a také se skamarádili s místními zvířátky. Celý výlet byl moc fajn a moc jsme si ho užili.

Výlet - Staré hrady II.část

Vloženo: 23. duben v 18:01

Výlet - Staré hrady

Vloženo: 23. duben v 16:38

Červený kříž II.část

Vloženo: 22. duben v 16:46

Červený kříž

Vloženo: 22. duben v 16:44

V úterý 9.4. navštívil děti z oddělení Sovičky a Včeličky Červený kříž s besedou První pomoci. Dětem se beseda velice líbila, dozvěděly se mnoho užitečných informací a některé metody si mohly i samy vyzkoušet.

Návštěva Základní školy II.část

Vloženo: 22. duben v 16:36

Návštěva Základní školy

Vloženo: 22. duben v 16:33

V pátek 5.4. jsme zažili prima dopoledne na prvním stupni Základní školy.

Výlet - Staré Hrady

Vloženo: 15. duben v 7:02

Ve středu 17. dubna 2019 pojedou Sovičky a Včeličky na výlet do Starých Hradů.

Plavání

Vloženo: 9. duben v 22:25

Naše pokroky a radost z plavání.

Den pro mého tátu 3

Vloženo: 9. duben v 21:48

Den pro mého tátu 2

Vloženo: 9. duben v 21:42

Den pro mého tátu 1

Vloženo: 9. duben v 21:28

Ve čtvrtek 4.4.jsme si užili krásné odpoledne s našimi tatínky. Nejprve jsme pro ně přichystali krátké vystoupení. Pak jsme maminky poslali do školky na kafíčko a s tatínky jsme si zasoutěžili v zatloukání hřebíků, přetahování lana nebo přenášení dětí. Ze zbytkového materiálu si děti s tatínky vytvořili úžasné výtvory a vše jsme ukončili opékáním buřtíků. A kdo vyhrál? Všichni! Máme skvělé, prima tatínky.

Smysly zvířat

Vloženo: 30. březen v 20:08

V pátek 29.března nám do školky přijela návštěva ze Záchranné stanice Žleby. V originální přednášce "Smysly zvířat" dětem představili poutavým způsobem to, jaké výjimečné dovednosti používají zvířata ve volné přírodě k tomu, aby si obstarala potravu a sama se co nejlépe ubránila nebezpečí a nástrahám divočiny. Děti si během programu prohlédly ochočená a přátelská zvířátka (ježka, potkana, hada, netopýra, poštolku, sovu) a velmi se jim tato přednáška líbila.